YURTPET AKARYAKIT LPG DAĞITIM PAZ.SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ. 2009 yılında %100 Yerli Sermaye ile kurulmuş Akaryakıt ve LPG dağıtım şirketidir. Kuruluşundan bu yana ülkemizde Akaryakıt ve LPG’nin temini, stoklanması ve pazarlanması konularında faaliyet göstermektedir.

Müşteri memnuniyetini herşeyin üzerinde tutan şirketimiz bayilerine ve abonelerine en kısa sürede cevap vermek amacıyla faaliyet gösterdiği bölgelerde bölge müdürlükleri kurmuştur.

Tanıtım:
YURTPET AKARYAKIT LPG DAĞITIM PAZ.SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ. 2009 Yılında Kurulmuş ve E.P.D.K’dan lisans almış AKARYAKIT ve LPG dağıtım şirketidir. Kuruluşundan buyana ülkemizde Lpg nin temini stoklanması ve pazarlanması konusunda faaliyet göstermektedir. Müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutan şirketimiz bayilerine ve abonelerine en kısa sürede cevap vermek amacıyla faaliyet gösterdiği bölgelerde bölge müdürlükleri kurmuştur. Yurt çapında Belirlemiş olduğu hedefleri doğrultusunda hızla ilerlemektedir.

Ana Faaliyet Alanı:
Şirket Akaryakıt ve Likit Petrol Gazını (LPG) ithal etmek, depolamak, dolum tesisleri kurmak, yurt içinde toptan alım satımını yapmak ve işletmek, pazarlama dağıtım ve satış teşkilatı kurmak, bununla ilgili tüp imalat tesisleri kurmak satın almak ve işletmek.